UYARI

Bu web sitesi ve sitede bulunan her türlü bilgi, materyal ve içerik, Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile başta olmak üzere; Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Kuralları gözetilerek Can Hukuk Bürosu tarafından sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde logosu ve içeriği reklam ve sair ticari amaçlar için kullanılamaz.

Web sitemizde bulunan hiçbir ifade, ibare, materyal, bilgi ve sair içerik, hukuki mütalaa, tavsiye niteliği taşımamaktadır. Siteyi ziyaret eden kişilerle Can Hukuk Bürosu arasında avukat-müvekkil ilişkisi tesis ettiği veya bu amacı taşıdığı şeklinde yorumlanamaz. Çalışma koşullarımız hakkında mutabakat sağlanarak işin kabul edildiği tarafımızdan açıkça beyan edilmediği sürece bu site vasıtasıyla büromuzla irtibat kurulması, hukuki hizmet talep edilmesi veya hukuki işlem talimatı verilmesi Büromuz ile avukat – müvekkil ilişkisi kurmaz. Büromuzun herhangi bir işi kabul etmesi için öncelikle mevcut müvekkillerimiz ve işlerimiz ile ilgili olarak herhangi bir menfaat çelişkisi olmaması önkoşuldur.
Can Hukuk Bürosu ziyaretçilerinin bu web sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Sitemizde yer alan yasal metinler, makaleler, sıkça sorulan soru ve cevaplar ile sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları büromuza aittir.

Bilgi istekleriniz, şikayet ve önerileriniz için büromuz kurucusu Av.Nevin Can ‘a (İzmir Barosu Sicil no: 3770 - Tel : 0232 4646710 ) başvurabilirsiniz.